Історична довідка про Свято-Димитріївський храм м. Бровари

Парафія заснована у 1997 році по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського і Всієї України.

Перша слуба відбулася у травні 1997 року в арендованому приміщенні заводу “Торгмаш”.

У 2001 р. виділено ділянку під будівництво храму.

8 листопада 2003 р.  закладений камінь і встановлений хрест на місті будівництва, була освячена земля благочинним протоієреєм Олександром Левчуком по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського і Всієї України.

У 2005 р. залито фундамент храму і розпочались роботи по будівництву церковного приміщення недільної школи (домового храму).

У 2010 р. побудовано приміщення недільної школи, де активно ведуться внутрішні роботи.

9 лютого 2012 р. преосвященнійший Феодосій єпископ броварський здійснив мале освячення домового храму і провів першу Божествену Літургію.

На даний час регулярно здійснюються Богослужіння та звершуються таїнства (Хрещення, Вінчання, Сповідь, Єлеопомазання, Причастя), а також паралельно ведуться роботи по монтажу отоплення, води, каналізації, електрики та благоустрою трапезної.

При храмі працюють бібліотека та недільна школа для дітей.

Святині храму – ікона св. вмч. Димитрія Солунського з частинкою мощей. Настоятель храму – протоієрей Олександр Степанюк.